Europejski Fundusz Wsparcia

Program Zdrowe Odchudzanie 2021

Nasza infolinia pracuje w godzinach:

pon-pt: 9:00-17:00, sob-ndz: 10:00-18:00

+48 22 257 12 05

Pozbądź się nadwagi raz na zawsze – nawet 12 kg w ciągu 1 miesiąca!

Weź udział w programie ZDROWE ODCHUDZANIE 2021. Skorzystaj z nowatorskiej metody zwalczania nadwagi finansowanej z europejskich środków.

Aby sprawdzić, czy przysługuje Ci dofinansowanie w wysokości 87%, wprowadź poniżej nazwę miejscowości swojego zamieszkania:

Refundowany program ZDROWE ODCHUDZANIE 2021 to inicjatywa Europejskiego Funduszu Wsparcia organizowana w ramach planu ochrony zdrowia publicznego.

  • SKUTECZNIE – udział w programie gwarantuje utratę aż 12 kg w przeciągu 1 miesiąca.
  • ŁATWO – nie jest wymagana zmiana diety ani trybu życia. Program polega na wprowadzeniu tylko 1 prostego nawyku, który ogranicza przyswajanie kalorii przez organizm.
  • BEZPIECZNIE – proces jest całkowicie naturalny. Nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, a jedynie zmniejsza ryzyko dolegliwości zdrowotnych wywoływanych przez nadwagę.

Program cieszy się dużą skutecznością szczególnie u osób, które nie chcą stosować diety lub nie mogą ćwiczyć fizycznie. Dzięki niemu odchudzanie odbywa się:

Dla kogo

Dofinansowanie 87% przysługuje wszystkim obywatelom Polski. Dostępność dofinansowania uzależniona jest od regionu zamieszkania – decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak się zgłosić

Aby wziąć udział w programie korzystając z dofinansowania 87%, należy sprawdzić jego dostępność za pośrednictwem tej strony, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Nadwaga stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Stąd już tylko krok do cukrzycy, miażdżycy czy nadciśnienia. Mówiąc dosadnie: nadwaga skraca życie! Opracowany przez europejski zespół naukowców program ZDROWE ODCHUDZANIE 2021 to niepowtarzalna szansa dla tych osób, które pragną schudnąć bez stosowania rygorystycznych diet. Od kilku miesięcy polecam go moim podopiecznym, którzy z wielką ulgą mówią mi, że wreszcie udało im się schudnąć 10, 30, a nawet 60 kg bez wysiłku.

Specjaliści polecają program ZDROWE ODCHUDZANIE 2021

~ Agata Dziewulska, dietetyk

Oni już skorzystali:

Bardzo serdecznie dziękuję za możliwość udziału w tym programie odchudzającym, bo dzięki niemu wyszłam z chorobliwej otyłości. Czuję się lekka, jakby mi ktoś zdjął z pleców ciężki wór! Pozdrawiam serdecznie. Jola Maj.

Powiem krótko: brzucha nie ma! Wyniki badań coraz lepsze, kondycja jak za dawnych lat. I nie trzeba się martwić, co się je.

Nie mogłam schudnąć po ciąży żadnymi dietami, ćwiczeniami czy herbatkami odchudzającymi, a nawet głodówką! Tu było zupełnie inaczej. Nie robiłam niczego szczególnego, a w kilka tygodni schudłam aż 18 kg.

Jolanta Maj, 61 lat

Marian Gasidło, 56 lat

Katarzyna Stąpor, 34 lata

Tyle gmin w całej Polsce bierze udział w projekcie

13%

Tylko taki procent ceny zapłacisz dzięki dofinansowaniu

2477

Tyle osób skorzystało z dofinansowań na udział w programie ZDROWE ODCHUDZANIE 2021

37 000

1

KROK 2 - Wybierz cel jaki

przed sobą stawiasz:

2

3

4

Sprawdzamy dostępność dofinansowań...

1

2

4

Potwierdź rezerwację >>

1

2

4

KROK 3: SUKCES! Dostępność zweryfikowana

Miejsce w programie ZDROWE ODCHUDZANIE 2021 z dofinansowaniem 87% jest dostępne w Twoim regionie i możesz z niego skorzystać.

Z racji dużej ilości zgłoszeń, zrobiliśmy wstępną rezerwację na Twój udział w programie. Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa, klikając poniższy przycisk:

2

3

4

KROK 4 - Potwierdzenie rezerwacji

3

4

2

1

4

1

Aby wziąć udział w programie ZDROWE ODCHUDZANIE 2021 z dofinansowaniem, podaj swój numer telefonu.

Specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.